Bela ženska medicinska obleka z dolgimi rokavi, zadrgo in dvema žepoma

Bela ženska medicinska obleka z dolgimi rokavi, zadrgo in dvema žepoma
PRODUS CADOU
-40%

Za velikosti za obleke 3XL, 4XL in obleke iz flisa 2XL, 3xl se za vsak kos zaračunajo dodatni materialni stroški v višini 10 EUR.

Šifra:100blf-alb
Proizvajalec: Doctor in uniforma
Dostava s kurirjem: 8 €
Predviden čas dostave, Miercuri, 08 feb.
35.00 €(-40%)
21.00 €

Shraniti 14


Izdelek je kupilo 59 ljudi

Naročanje P-P 09-16:30
drinuniforma@gmail.com

Brezplačna dostava za
ribe 250 €

Zamenjava izdelka
S paketom za menjavo

Plačajte na spletu
Prek Paypala
  

Vračilo v 14 dneh
Podrobnosti
  


  1. Bela ženska medicinska obleka z dolgimi rokavi, zadrgo in dvema žepoma

Bel medicinski kombinezon z bluzo z zadrgo in hlačami z elastiko :

  • Bluza z dolgimi rokavi
  • Bluza: Dva spodnja žepa in en zgornji
  • Dolžina bluze: v višini bokov

Bluze z zadrgo so narejene iz tercota (35% BBC 65% poliester).

Material je lahek in odporen proti obrabi. Zaradi svoje posebne kakovosti se med ostalimi tkaninami izstopa s posebno lahkotnostjo, zaradi sukanih niti. Lahko se pere na 40 stopinj Celzija , odstotek krčenja je manj kot 2%, zato ne pride v vodo.

Halja z zadrgo je sestavljena iz dveh sponk na zadnji strani in dveh na sprednji strani. Bluza ima dva spodnja in en zgornji žep, dolžina sega do bokov in se na sprednji strani zapira z zadrgo, ki olajša oblačenje.

Glede dimenzij krožnikov in realnih dimenzij so možne razlike za cca 2 cm, ker so ročno delo.

Bela ženska medicinska obleka z dolgimi rokavi, zadrgo in dvema žepoma


Podajte svoje mnenje tako, da označite izdelek

Strinjam se ali upoštevaj
ženske medicinske uniformemedicinske obleke po meripoceni medicinske oblekebolnišnične ženske oblekepoceni ženske medicinske oblekepoceni medicinske bluze


MARIMEXSSMLXL
UMERI4145464849
BUST9496114116122
TALIE8892104110120
SOLD100102118124130
LUNGIME7476828385
LUNGIME MANECA5455616065